4-rums lägenhet på 106m² i Eskilstuna

Karl Hovbergsgatan, 633 54 Eskilstuna, Sweden

14 481 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

skiftinge, eskilstuna, södermanland

Hyresrätt på Karl Hovbergsgatan 35 B i Eskilstuna med 4 rum (106 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

106 m²

Pris

14 481 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

137 kr

Karta

Annonsen ligger på Karl Hovbergsgatan, 633 54 Eskilstuna, Sweden

Laddar karta