Publicerad idag

3-rums lägenhet på 79m² i Skelleftehamn

Örviksvägen, 932 33 Skelleftehamn, Sweden

6 624 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

skelleftehamn, västerbotten, skellefteå

Hyresrätt på Borggatan 19 i Skelleftehamn med 3 rum (79 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

79 m²

Pris

6 624 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

84 kr

Karta

Annonsen ligger på Örviksvägen, 932 33 Skelleftehamn, Sweden

Laddar karta