Publicerad för 4 dagar sedan

1-rums lägenhet på 32m² i Skelleftehamn

Ursviksgatan, 932 33 Skelleftehamn, Sweden

3 254 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

skelleftehamn, västerbotten, skellefteå

Hyresrätt på Ursviksgatan 130 A i Skelleftehamn med 1 rum (32 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

32 m²

Pris

3 254 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

102 kr

Karta

Annonsen ligger på Ursviksgatan, 932 33 Skelleftehamn, Sweden

Laddar karta

Populära bostadssökningar