Publicerad idag
Ursviksgatan, 932 33 Skelleftehamn, Sweden
9 362 kr / månad
Hyresrätt på Ursviksgatan 129 A i Skelleftehamn med 2 rum (64 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.
Hyresrätt på Ursviksgatan 129 A i Skelleftehamn med 2 rum (64 m²).
Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.
Bostadstyp
lägenhet
Rum
2
Storlek
64 m²
Pris
9 362 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
Snarast möjligt
Pris per m²
146 kr
Annonsen ligger på Ursviksgatan, 932 33 Skelleftehamn, Sweden
Laddar karta