4-rums lägenhet på 96m² i Stockholm

Bredholmstorget, 127 48 Stockholm, Sweden

19 483 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

skärholmen, stockholm

Hyresrätt på Bredholmstorget 18 i Stockholm med 4 rum (96 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

96 m²

Pris

19 483 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

203 kr

Karta

Annonsen ligger på Bredholmstorget, 127 48 Stockholm, Sweden

Laddar karta