Publicerad för 2 dagar sedan

4-rums lägenhet på 86m² i Skärblacka

Sågvägen, 617 34 Skärblacka, Sweden

9 024 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

skärblacka, skärblacka, östergötland, norrköping

Hyresrätt på Sågvägen 11 B i SKÄRBLACKA med 4 rum (86 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

86 m²

Pris

9 024 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

105 kr

Karta

Annonsen ligger på Sågvägen, 617 34 Skärblacka, Sweden

Laddar karta