2-rums lägenhet på 45m² i Huddinge

Sjödalsvägen 21B, 141 46 Huddinge, Sweden

13 213 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

sjödalen, huddinge, stockholm

Hyresrätt på Lackerargränd 11 i Huddinge med 2 rum (45 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

45 m²

Pris

13 213 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

294 kr

Karta

Annonsen ligger på Sjödalsvägen 21B, 141 46 Huddinge, Sweden

Laddar karta