3-rums lägenhet på 70m² i Märsta

Södergatan, 195 47 Märsta, Sweden

12 149 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

sigtuna, märsta, stockholm

Hyresrätt på Södergatan 2P i Sigtuna med 3 rum (70 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

70 m²

Pris

12 149 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

174 kr

Karta

Annonsen ligger på Södergatan, 195 47 Märsta, Sweden

Laddar karta