1-rums lägenhet på 43m² i Märsta

Valsta Gårdsväg 10, 195 50 Märsta, Sweden

8 798 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

sigtuna, märsta, stockholm

Hyresrätt på Valsta gårdsväg 10 i Sigtuna med 1 rum (43 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

43 m²

Pris

8 798 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

På landet

Ja

Pris per m²

205 kr

Karta

Annonsen ligger på Valsta Gårdsväg 10, 195 50 Märsta, Sweden

Laddar karta