1-rums lägenhet på 70m² i Flen

Salstagatan, 642 35 Flen, Sweden

7 393 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

Salstagatan 6 B

Flen Södra är det område som ligger på Södra sidan av järnvägen som går mitt igenom Flen. Den här fastigheten ligger precis i början av Salstagatan och delar den stora och lummiga innergården med S Kungsgatan 30-32. Här finns både lekplats och gräsmattor. Huset har 42 lägenheter varav: • 6 st 1 Rok • 6 st 2 Rok • 24 st 3 Rok • 6 st 4 Rok I anslutning till fastigheten finns även 19 garage som man kan ansöka om att få hyra i vår kö för fordonsplatser.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

70 m²

Pris

7 393 kr

Pris per m²

106 kr

Karta

Annonsen ligger på Salstagatan, 642 35 Flen, Sweden

Laddar karta