Publicerad idag

2-rums lägenhet på 69m² i Linköping

Rydsvägen 118B, 584 30 Linköping, Sweden

10 258 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

ryd, linköping, östergötland

Hyresrätt på Rydsvägen 118 B i Linköping med 2 rum (69 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

69 m²

Pris

10 258 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

149 kr

Karta

Annonsen ligger på Rydsvägen 118B, 584 30 Linköping, Sweden

Laddar karta