Publicerad igår

1-rums lägenhet på 33m² i Karlstad

Mossgatan 77, 654 65 Karlstad, Sweden

4 655 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

rud, karlstad, värmland

Hyresrätt på Mossgatan 77 i Karlstad med 1 rum (33 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

33 m²

Pris

4 655 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

141 kr

Karta

Annonsen ligger på Mossgatan 77, 654 65 Karlstad, Sweden

Laddar karta