Publicerad igår

1-rums lägenhet på 79m² i Flen

642 32, Sweden

8 351 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

Orrögatan 17 D

Flen Norra är det område som ligger på Norra sidan av järnvägen som går mitt igenom Flen. I utkanten av centrala Flen, nära vårdcentral ligger Orrögatan 17. Fin gård med god uppsikt och dessutom finns det ett Dagis i samma fastighet. Nära till Orröbadet! Huset har 54 lägenheter fördelat på 40 st 2 rok och 14 st 3 rok. I anslutning till fastigheten finns 28 garage och 8 parkeringsplatser med motorvärmare som man kan ansöka om att få hyra i vår kö för fordonsplatser.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

79 m²

Pris

8 351 kr

Pris per m²

106 kr

Karta

Annonsen ligger på 642 32, Sweden

Laddar karta