2-rums lägenhet på 53m² i Boo

Mensättravägen, 132 30 Boo, Sweden

13 858 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

orminge, nacka, boo, stockholm

Hyresrätt på Länsmansvägen 10 i Nacka med 2 rum (53 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

53 m²

Pris

13 858 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

261 kr

Karta

Annonsen ligger på Mensättravägen, 132 30 Boo, Sweden

Laddar karta