Publicerad idag

2-rums lägenhet på 54m² i Helsingborg

Mellersta Stenbocksgatan 19A, 254 37 Helsingborg, Sweden

10 472 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

olympia, helsingborg, skåne

Hyresrätt på Mellersta Stenbocksgatan 19A i Helsingborg med 2 rum (54 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

54 m²

Pris

10 472 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

194 kr

Karta

Annonsen ligger på Mellersta Stenbocksgatan 19A, 254 37 Helsingborg, Sweden

Laddar karta