Publicerad idag

1-rums lägenhet på 44m² i Olofström

unnamed road, 293 38 Olofström, Sweden

5 967 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

olofström, blekinge

Hyresrätt på Ingenjörsgatan 57 E i Olofström med 1 rum (44 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

44 m²

Pris

5 967 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

136 kr

Karta

Annonsen ligger på unnamed road, 293 38 Olofström, Sweden

Laddar karta