Publicerad för 3 dagar sedan

3-rums lägenhet på 86m² i Nynäshamn

Mookanda Thai Store (grocery store), Fredsgatan, 149 32 Nynäshamn, Sweden

11 140 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

nynäshamn, nynäshamn, stockholm

Hyresrätt på Fredsgatan 4 C i NYNÄSHAMN med 3 rum (86 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

86 m²

Pris

11 140 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

130 kr

Karta

Annonsen ligger på Mookanda Thai Store (grocery store), Fredsgatan, 149 32 Nynäshamn, Sweden

Laddar karta