Publicerad för 3 dagar sedan

3-rums lägenhet på 88m² i Nynäshamn

Fredsgränd, 149 32 Nynäshamn, Sweden

12 419 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

nynäshamn, nynäshamn, stockholm

Hyresrätt på Fredsgränd 2 A i NYNÄSHAMN med 3 rum (88 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

88 m²

Pris

12 419 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

141 kr

Karta

Annonsen ligger på Fredsgränd, 149 32 Nynäshamn, Sweden

Laddar karta