Publicerad igår

1-rums lägenhet på 30m² i Nykroppa

unnamed road, Nykroppa, Sweden

3 255 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

nykroppa, värmland, filipstad

Hyresrätt på Kungsvägen 9 B i NYKROPPA med 1 rum (30 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

30 m²

Pris

3 255 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

109 kr

Karta

Annonsen ligger på unnamed road, Nykroppa, Sweden

Laddar karta

Populära bostadssökningar