Publicerad för 3 dagar sedan

2-rums lägenhet på 55m² i Nybro

Jakobsgatan, 382 35 Nybro, Sweden

5 851 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

nybro, kalmar

Hyresrätt på Jakobsgatan 20 B i Nybro med 2 rum (55 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

55 m²

Pris

5 851 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

106 kr

Karta

Annonsen ligger på Jakobsgatan, 382 35 Nybro, Sweden

Laddar karta