Publicerad för 5 dagar sedan

2-rums lägenhet på 53m² i Sandviken

Bessemergatan, 811 33 Sandviken, Sweden

6 215 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

nya bruket, sandviken, gävleborg

Hyresrätt på Bessemergatan 7 C i Sandviken med 2 rum (53 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

53 m²

Pris

6 215 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

117 kr

Karta

Annonsen ligger på Bessemergatan, 811 33 Sandviken, Sweden

Laddar karta