Publicerad för 4 dagar sedan

3-rums lägenhet på 73m² i Skellefteå

Klockarbergsvägen, 931 40 Skellefteå, Sweden

9 699 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

norrböle, skellefteå, västerbotten

Hyresrätt på Fru Lovisas Gata 11 i Skellefteå med 3 rum (73 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

73 m²

Pris

9 699 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

133 kr

Karta

Annonsen ligger på Klockarbergsvägen, 931 40 Skellefteå, Sweden

Laddar karta