Publicerad igår

1-rums lägenhet på 28m² i Skellefteå

Annastigen, 931 40 Skellefteå, Sweden

3 620 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

norrböle, skellefteå, västerbotten

Hyresrätt på Annastigen 11 i Skellefteå med 1 rum (28 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

28 m²

Pris

3 620 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

129 kr

Karta

Annonsen ligger på Annastigen, 931 40 Skellefteå, Sweden

Laddar karta