Publicerad för 3 dagar sedan

2-rums lägenhet på 45m² i Helsingborg

Närlundavägen 16A, 252 75 Helsingborg, Sweden

8 156 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

närlunda, helsingborg, skåne

Hyresrätt på Närlundavägen 16A i Helsingborg med 2 rum (45 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

45 m²

Pris

8 156 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

181 kr

Karta

Annonsen ligger på Närlundavägen 16A, 252 75 Helsingborg, Sweden

Laddar karta