Publicerad för 2 dagar sedan

2-rums lägenhet på 56m² i Stockholm

Fästmanssoffans trygghetsboende, Starbovägen 63-97, 162 72 Stockholm, Sweden

9 109 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

nälsta, stockholm

Hyresrätt på Starbovägen 73 i Stockholm med 2 rum (56 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

56 m²

Pris

9 109 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

163 kr

Karta

Annonsen ligger på Fästmanssoffans trygghetsboende, Starbovägen 63-97, 162 72 Stockholm, Sweden

Laddar karta