Publicerad för 2 dagar sedan

3-rums lägenhet på 72m² i Morgongåva

Allévägen, 744 50 Morgongåva, Sweden

11 294 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

morgongåva, uppsala, heby

Hyresrätt på Allévägen 11B i Morgongåva med 3 rum (72 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

72 m²

Pris

11 294 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

157 kr

Karta

Annonsen ligger på Allévägen, 744 50 Morgongåva, Sweden

Laddar karta