Publicerad för 5 dagar sedan

3-rums lägenhet på 85m² i Eskilstuna

Assessorsgatan 9, 632 32 Eskilstuna, Sweden

8 993 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

mesta, eskilstuna, södermanland

Hyresrätt på Assessorsgatan 9 B i Eskilstuna med 3 rum (85 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

85 m²

Pris

8 993 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

106 kr

Karta

Annonsen ligger på Assessorsgatan 9, 632 32 Eskilstuna, Sweden

Laddar karta