Publicerad för 2 dagar sedan

1-rums lägenhet på 36m² i Mellerud

Kärragatan 37 B, 464 31 Mellerud, Sweden

3 733 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

mellerud, västra götaland

Hyresrätt på Storgatan 37 C i MELLERUD med 1 rum (36 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

36 m²

Pris

3 733 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

104 kr

Karta

Annonsen ligger på Kärragatan 37 B, 464 31 Mellerud, Sweden

Laddar karta