Publicerad igår
Bråbogatan, 602 16 Norrköping, Sweden
9 460 kr / månad
Hyresrätt på Bråbogatan 15 i Norrköping med 3 rum (78 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.
Hyresrätt på Bråbogatan 15 i Norrköping med 3 rum (78 m²).
Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.
Bostadstyp
lägenhet
Rum
3
Storlek
78 m²
Pris
9 460 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
Snarast möjligt
Pris per m²
121 kr
Annonsen ligger på Bråbogatan, 602 16 Norrköping, Sweden
Laddar karta