Publicerad igår

2-rums lägenhet på 56m² i Norrköping

Y. Björklund herrfrisering, Enebygatan 8, 602 18 Norrköping, Sweden

7 915 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

marielund, norrköping, norrköping, östergötland

Hyresrätt på Enebygatan 9 i NORRKÖPING med 2 rum (56 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

56 m²

Pris

7 915 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

141 kr

Karta

Annonsen ligger på Y. Björklund herrfrisering, Enebygatan 8, 602 18 Norrköping, Sweden

Laddar karta