Publicerad igår

4-rums lägenhet på 98m² i Norrköping

Bergslagsgatan 20, 602 17 Norrköping, Sweden

11 076 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

marielund, norrköping, norrköping, östergötland

Hyresrätt på Bergslagsgatan 20 i NORRKÖPING med 4 rum (98 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

98 m²

Pris

11 076 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

113 kr

Karta

Annonsen ligger på Bergslagsgatan 20, 602 17 Norrköping, Sweden

Laddar karta