Publicerad idag

1-rums lägenhet på 31m² i Lund

Malakitgatan 12, 224 88 Lund, Sweden

5 606 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

lund, skåne

Hyresrätt på Malakitgatan 12 i Lund med 1 rum (31 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

31 m²

Pris

5 606 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

181 kr

Karta

Annonsen ligger på Malakitgatan 12, 224 88 Lund, Sweden

Laddar karta