Publicerad för 4 dagar sedan

3-rums lägenhet på 82m² i Lönsboda

Tosthultsvägen, 283 72 Lönsboda, Sweden

8 662 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

lönsboda, skåne, osby

Hyresrätt på Göingegatan 1 H i Lönsboda med 3 rum (82 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

82 m²

Pris

8 662 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

106 kr

Karta

Annonsen ligger på Tosthultsvägen, 283 72 Lönsboda, Sweden

Laddar karta