Publicerad idag

1-rums lägenhet på 30m² i Stockholm

Nybohovsgränd 19, 117 63 Stockholm, Sweden

5 564 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

liljeholmen, stockholm

Hyresrätt på Nybohovsgränd 19 i Stockholm med 1 rum (30 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

30 m²

Pris

5 564 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

185 kr

Karta

Annonsen ligger på Nybohovsgränd 19, 117 63 Stockholm, Sweden

Laddar karta