Publicerad idag

3-rums lägenhet på 70m² i Lenhovda

Långgatan 14c, 360 73 Lenhovda, Sweden

6 852 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

lenhovda, kronoberg, uppvidinge

Hyresrätt på Långgatan 14 C i Lenhovda med 3 rum (70 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

70 m²

Pris

6 852 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

98 kr

Karta

Annonsen ligger på Långgatan 14c, 360 73 Lenhovda, Sweden

Laddar karta

Populära bostadssökningar