Publicerad idag

2-rums lägenhet på 62m² i Saltsjöbaden

Fisksätra Torg 1, 133 41 Saltsjöbaden, Sweden

10 362 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

lännersta, nacka, fisksätra, stockholm

Hyresrätt på Fisksätra Torg 1 i Nacka med 2 rum (62 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

62 m²

Pris

10 362 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

167 kr

Karta

Annonsen ligger på Fisksätra Torg 1, 133 41 Saltsjöbaden, Sweden

Laddar karta