Publicerad idag

2-rums lägenhet på 45m² i Linköping

Tröskaregatan 56, 583 33 Linköping, Sweden

7 937 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

lambohov, linköping, östergötland

Hyresrätt på Tröskaregatan 10.308 i Linköping med 2 rum (45 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

45 m²

Pris

7 937 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

176 kr

Karta

Annonsen ligger på Tröskaregatan 56, 583 33 Linköping, Sweden

Laddar karta