Publicerad idag

2-rums lägenhet på 51m² i Uppsala

Kryddblandargatan 43, 753 40 Uppsala, Sweden

11 425 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

kungsängen, uppsala

Hyresrätt på Kryddblandargatan 43 i Uppsala med 2 rum (51 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

51 m²

Pris

11 425 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

224 kr

Karta

Annonsen ligger på Kryddblandargatan 43, 753 40 Uppsala, Sweden

Laddar karta