Publicerad idag

1-rums lägenhet på 21m² i Malmö

von Lingens väg, 213 69 Malmö, Sweden

5 663 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

kryddgården, malmö, skåne

Hyresrätt på Von Lingens väg 132 i Malmö med 1 rum (21 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

21 m²

Pris

5 663 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

På landet

Ja

Pris per m²

270 kr

Karta

Annonsen ligger på von Lingens väg, 213 69 Malmö, Sweden

Laddar karta