Publicerad igår

2-rums lägenhet på 63m² i Karlstad

Bovärdsexpedition, Fagottgatan 5, 656 32 Karlstad, Sweden

5 978 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

kronoparken, karlstad, värmland

Hyresrätt på Fagottgatan 5 i Karlstad med 2 rum (63 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

63 m²

Pris

5 978 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

95 kr

Karta

Annonsen ligger på Bovärdsexpedition, Fagottgatan 5, 656 32 Karlstad, Sweden

Laddar karta