Publicerad idag

2-rums lägenhet på 68m² i Oskarshamn

Östersjövägen, 572 60 Oskarshamn, Sweden

6 638 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

kristineberg, oskarshamn, kalmar

Hyresrätt på Arkitektvägen 13 i Oskarshamn med 2 rum (68 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

68 m²

Pris

6 638 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

98 kr

Karta

Annonsen ligger på Östersjövägen, 572 60 Oskarshamn, Sweden

Laddar karta