Publicerad idag

3-rums lägenhet på 65m² i Göteborg

Julianska Gatan 14, 415 09 Gothenburg, Sweden

7 502 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

kortedala, göteborg, västra götaland

Hyresrätt på Julianska gatan 14 i Göteborg med 3 rum (65 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

65 m²

Pris

7 502 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

115 kr

Karta

Annonsen ligger på Julianska Gatan 14, 415 09 Gothenburg, Sweden

Laddar karta