Publicerad idag

2-rums lägenhet på 63m² i Katrineholm

Jägaregatan, 641 32 Katrineholm, Sweden

7 005 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

katrineholm, södermanland

Hyresrätt på Jägaregatan 5 i Katrineholm med 2 rum (63 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

63 m²

Pris

7 005 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

111 kr

Karta

Annonsen ligger på Jägaregatan, 641 32 Katrineholm, Sweden

Laddar karta