Publicerad idag

2-rums lägenhet på 62m² i Karlholmsbruk

Bruksängsvägen, 819 40 Karlholmsbruk, Sweden

6 426 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

karlholmsbruk, uppsala, tierp

Hyresrätt på Värdshusvägen 2 F i Karlholmsbruk med 2 rum (62 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

62 m²

Pris

6 426 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

104 kr

Karta

Annonsen ligger på Bruksängsvägen, 819 40 Karlholmsbruk, Sweden

Laddar karta