Publicerad idag

3-rums lägenhet på 84m² i Hudiksvall

Kålhagsgatan, 824 52 Hudiksvall, Sweden

9 117 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

kålhagen, hudiksvall, gävleborg

Hyresrätt på Trädgårdsgatan 33 B i HUDIKSVALL med 3 rum (84 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

84 m²

Pris

9 117 kr

Pris per m²

109 kr

Karta

Annonsen ligger på Kålhagsgatan, 824 52 Hudiksvall, Sweden

Laddar karta