Publicerad för 2 dagar sedan

4-rums lägenhet på 99m² i Solna

Slåttervägen 8, 170 66 Solna, Sweden

22 070 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

järva krog, solna, stockholm

Hyresrätt på Neder Järva Gårdsväg 6 i Solna med 4 rum (99 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

99 m²

Pris

22 070 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

På landet

Ja

Pris per m²

223 kr

Karta

Annonsen ligger på Slåttervägen 8, 170 66 Solna, Sweden

Laddar karta