Publicerad för 3 dagar sedan

2-rums lägenhet på 52m² i Järpen

Stationsvägen, 837 22 Järpen, Sweden

8 514 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

järpen, jämtland, åre

Hyresrätt på Stationsvägen 2 B i Järpen med 2 rum (52 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

52 m²

Pris

8 514 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

164 kr

Karta

Annonsen ligger på Stationsvägen, 837 22 Järpen, Sweden

Laddar karta