Publicerad för 6 dagar sedan

2-rums lägenhet på 62m² i Järna

Mossvägen 35, 153 37 Järna, Sweden

9 152 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

järna, dalarna, vansbro

Hyresrätt på Mossvägen 33 i Järna med 2 rum (62 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

62 m²

Pris

9 152 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

148 kr

Karta

Annonsen ligger på Mossvägen 35, 153 37 Järna, Sweden

Laddar karta