1-rums lägenhet på 29m² i Södertälje

Brolundavägen, 151 63 Södertälje, Sweden

6 547 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

hovsjö, södertälje, stockholm

Hyresrätt på Myrstigen 20 i Södertälje med 1 rum (29 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

29 m²

Pris

6 547 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

226 kr

Karta

Annonsen ligger på Brolundavägen, 151 63 Södertälje, Sweden

Laddar karta