Publicerad för 5 dagar sedan

2-rums lägenhet på 58m² i Hörby

Råbygatan, 242 31 Hörby, Sweden

6 589 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

hörby, hörby, skåne

Hyresrätt på RÅBYGATAN 18 B i HÖRBY med 2 rum (58 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

58 m²

Pris

6 589 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

114 kr

Karta

Annonsen ligger på Råbygatan, 242 31 Hörby, Sweden

Laddar karta